• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Era, një nga këngëtaret e preferuara të aktores amerikane

Aktoria amerikane Chloë Grace Moretz, ka treguar se një nga këngëtaret e preferuara të saj është Era Istrefi.

Në një status në rrjetin social “Twitter”, aktoria dhe modelja komplimenton këngëtaren shqiptare, duke thënë: “Era Istrefi. Ylli i ri. Shikojeni, ajo është e mrekullushme”.

Ndërkohë e surprizuar këngëtarja e hitit “Bonbon”, ka bërë një postim në instagram ku shkruan: “Kjo është shumë. Nuk mundem…”.

Duket se Era po has një sukses të jashtëzakonshëm duke zgjeruar gjithnjë e më shumë rrëthin e fansave të cilët tashmë e kanë kanë depërtuar përtej kufinjve shqiptarë.
grace1
grace