• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Era Meta ka ditëlindjen, Kryemadhi mesazh special të bijës

Familja presidenciale sot ka festë pasi e vogla e familjes  ka ditëlindjen.
13 vjet pas ardhjes së saj në jetë mami Monika i ka rezervuar fjalët më të bukura në në këtë ditë të shënuar, që vetëm një nënë mund ti thotë.
“Je një Erë e re, që erdhi në jetën tonë plot 13 vjet më parë.  Era e Era Metës në familjen tonë ishte zhurmë, ishte hare, ishte gëzim ishte buzëqeshje, ishte jetë, prandaj Era të uroj të kesh shëndet, të jesh e lumtur, të mësosh dhe mos ndalo. Ashtu siç ke emrin fryj dhe gëzohu me jetën që të ka dhënë Zoti. Kënaqu, lufto, jeto dhe fal dashuri. Të dua Era ime e vogël!”- ka shkruar Kryemadhi.