• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Era Istrefin e merr malli për…(FOTO)

Era Istrefi po kalon periudhën më të bukur të karrierës së saj dhe është shumë e angazhuar jashtë vendit, por diçka e mundon bukuroshen. Ajo tregon se e ka marrë malli shumë për familjen e saj, duke postuar një foto në ‘Instagram’ me mbesën e saj, nënën dhe vëllain, dhe shkruan se i mungojnë shumë, bashkë me dy motrat e saj.