• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Era Istrefi me disa kilogramë më tepër por nuk është dhjam, shihni si duket këngëtarja

Në daljet e saj të para këngëtarja Era Istrefi ka patur një fizik shumë të hollë dhe të imët.
Por së fundmi Era është angazhuar intensivisht në ushtrimin e trupit në palestër dhe efektet janë mëse të dukshme.


Nga fotot e fundit që ajo ka postuar në rrjetet sociale, Era duket më e mbushur dhe me më shumë muskuj.
Duket se këngëtarja e ka marrë me shumë seriozitet këtë aktivitet pasi rezultati ka qenë shumë i shpejt.
Në ndihmë artistes duket se i kanë ardhur edhe suplementet apo pijet proteinike pasi në foton e publikuar duket se në dorë mban një “proteinshake”.


Era është duke punuar për videoklipin e saj të ri pas produksioneve të suksesshme që i hapën rrugën për karrierë në nivel ndërkombëtar./revistawho.com