• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Era dhe Bora Meta në vizitën në Vatikan vishen nga Joni Peçi

Familja presidenciale shqiptare ka pasur fatin te priten ne audience private me Papa Françeskun ne Vatikan. Dihet qe ky eshte nje event shume i rralle i rezervuar disa krereve te shteteve dhe familjeve te tyre. Presidenti Meta ishte i shoqeruar nga familja e tij. Ne fotot zyrtare ne krah te tij u dalluan vajzat Era dhe Bora qe ishin veshur me shume klas me te zeza ku Bora mbante edhe shami ne koke. Vajzat zgjodhen qe te vishen Made In Albania dhe zgjodhen stilistin e njohur Joni Peçi qe te stiloje paraqitjen e tyre. Stilisti zbatoi me perpikmeri kodin qe Vatikani ka vendosur per keto lloj takimesh./revistawho.com