• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj nuk fshihen më, ja si festojnë së bashku

Prej kohësh po qarkullojnë fjalë se Eni Koçi dhe Genc Prevulkaj janë në një marrëdhënie dashurie. Pas bashkëpunimeve të fundit muzikore ata janë dukur gjithmonë e më të afërt. Shumë supozime janë bërë, të cilat as nuk janë pohuar as nuk janë mohuar, por mesa duket çifti nuk po fshihet më ose të paktën kështu kanë lënë të kuptohet. Mbrëmë janë postuar nga të dy video dhe foto teksa festojnë së bashku Krishtlindjet dhe dukeshin kaq të mirë. Shumë romantike apo jo?