• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Eni Çobani kujton të atin, i kushton fjali prekëse (FOTO)

Muaji qё simbolizon ardhjen e pranverёs duket se pёr avokaten Eni Ҫobani ёshtё muaj shumё i vёshtirё. Vjet nё kёtё kohё, ajo ka humbur babain e saj tё dashur, tё cilit ia ndjen mungesёn shumё. Nё njё foto tё postuar nё ‘Instagram’ ajo shkruan pёr tё: “Muaj i vёshtirё pёr ne Marsi. Na mori dashurinё, dritёn, ekuilibrin e kёtij burri tё madh qё e meritoi me gjithё fuqinё e fjalёs sё shenjtё BABA. Loton zemra jonё pёr ty i shtrenjti ynё dhe akoma si japim arsye mendjes qё ti ike dhe ndihemi mё vetёm se kurrё, se ti ishe pёr ne mbёshtetja mё e madhe. U rritёm nёn kujdesin tёnd tё madh dhe vazhdojmё tё udhёhiqemi nga pasuria e fjalёs tёnde tё goditur nё ҫdo moment. Ti je krenaria jonё”.