• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Enca thyen rrjetin, shfaqet pothuajse nudo në plazh

Enca njihet për stilin ekstravagant dhe natyrën e saj pa komplekse. Së fundmi ajo ndodhet me pushime në jugun e Shqipërisë dhe ka vensosur të publikojë një foto, ku shfaqet pothuajse nudo edhe pse me kurriz. Format e saj bien menjëherë nê sy dhe kjo nuk u ka shpëtuar as ndjekësve, të cilët kanë nxituar të komentojnë. Foto ka marrë mijëra pëlqime e komente, të cilat janë kryesisht mbi format seksi të këngëtares.

Kujtojmë se disa ditë më parë Enca ka publikuar këngën e saj më të re “Ku mete”, e cila është pritur mjaft mirë nga publiku.

View this post on Instagram

Princesha e Drimadhesit arriti 🧜🏻‍♀️

A post shared by ENCA (@enca) on