• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Instant Articles, Lajme

Enca paralajmëron klipin e ri duke treguar një të vërtetë nga jeta personale…

Pak ditë më parë këngëtarja Enca mori vëmendjen e ndjekësve në ‘Instagram’ me një kërkesë të veçantë. Ajo përcaktoi një numër komentesh dhe ju premtoi fansave se nëse komentonin shumë kënga e saj më e re do publikohej për 7 ditë. Qëllimi u arrit dhe Enca tashmë është në përfundim të projektit më të ri me titullin ‘Rendez Vous’.

Rezultate imazhesh për enca

Duke reklamuar këngën e re disa orë më parë, këngëtarja simpatike ka treguar edhe një fakt për jetën personale. “Unë nuk kam pasur kurrë marrëdhënie dashurie, kam pasur vetëm takime (rendez vous)”,-ka shkruar Enca. E vërtetë kjo, apo jo këngëtarja ja doli edhe njëherë të tërheqë vëmendje./revistawho.com