• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Enca larg të qënit seksi, fansat shpërthejnë në komente negative

20-vjeçarja Enca Haxhia vazhdon të shfaqet provokuese nëpër klipet dhe përformancat e saj. Por fansat e saj nganjëherë dinë të shpërthejnë me komente negative ndaj këngëtares. “Aspak e ngjashme me Encën e fotove profesionale apo atyre që 20-vjeçarja përpunon me ‘photoshop’,” është njëri ndër komentet e fansave. Faqja që demaskon vipat në IG, “Vipat e Bllokut”, ka publikuar disa poza të pakëndshme për këngëtaren. (Opinion.al)

en_1463405881-6406768