• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Enca: Jam e virgjër, më kanë kërkuar lidhje 850 mijë meshkuj

Enca Haxhia, këngëtarja bukuroshe 20-vjeçare ka vazhduar me pohimet shokuese në emisionin “Zonë e Lirë”.Ajo për Arian Çanin deklaroi se ka nxitur afiksion shumë të madh tek të gjithë. E pyetur se sa meshkuj kanë dashur të lidhen me atë, pas publikimit të këngës “Jepe tash”, ajo u përgjigj duke qeshur: “Diku rreth 850 mijë”. Gjithashtu Enca ka folur edhe për ofertën që ka marrë për të pozuar për revistën e meshkujve ‘Palyboy’ dhe sqaroi se nuk është e dashuruar me asnjë mashkull. “Unë i jam përkushtuar muzikës dhe për momentin muzika është e vetmja gjë e rëndësishme e jetës time”, tha ajo. Enca ka mohuar të jetë e lidhur edhe me ndonjë femër “Jo, as me femra e as me meshkuj. Jam ‘single’”. Çani e ka pyetur nëse ishte e virgjër dhe përgjigja e saj ishte: “Po”.