• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Enca heq rrobat e makeup-in, por këtë të fundit sikur e ka

Pa rroba, pa bikini, komplet lakuriq, kështu është shfaqur Enca në foton e fundit teksa pozon prapa një shkëmbi. Jemi mësuar me këngëtaren që guxon në pozat e saj, por këtë herë ka dalë jashtë çdo parashikimi.

Enca shprehet se u ndje mirë dhe vendosi ta postonte foton, por më vonë mund t’i ndërrohet mendja dhe ta fshijë.

Këngëtarja shkruan se është pa makeup, megjithatë për këtë nuk jemi të sigurtë.