• youuinsttaaffccbb
TEST
Horoskopi, Lajme

Emocione dhe dashuri, Venusi na jep lajme të mira këtë javë

Dashi – Besoji instiktit. Këtë javë do kaloni sfidat dhe Venusi do t’ju ndihmojë të tërhiqni romanca që do t’ju bëjnë të ndiheni të sigurtë dhe të dashuruar. Shprehe çfarë dëshiron dhe nuk dëshiron.

Demi – Telefonoji miqve. Do jeni më të hapur me miqtë dhe më të ndjeshëm. Venusi do t’ju bëjë të jeni më flirtues, elokuentë dhe tërheqës. Gjatë fundjavës do jeni të shëruar emocionalisht.

Binjakët – Vlerat do i vendosni në punë. Venusi do t’ju ndihmojë të rrisni financat. Nga e premtja do ribashkoheni me miqtë dhe njerëzit tuaj të dashur.

Gaforrja – Mendo gjëra të mëdha. Këtë javë do mendoni ndryshe dhe do e vini në zbatim duke patur rezultat më të mirë. Venusi do t’ju bëjë të parezistueshëm dhe plot shkëlqim. Nga e premtja relaksohuni sepse do keni javë me shumë punë.

Luani – Këtë javë do shihni diçka autentike. Venusi do t’ju japë romancë dhe zemrën do e keni të hapur. Nga e premtja fokusin do e keni tek mbështetja që do i jepni miqve.

Virgjëresha – Miqësi, romancë apo të dyja? Këtë javë lidhja juaj do bëhet më e fortë. Por pse jo të mos përzieni edhe pak dashurinë me miqësinë? Nga e premtja gjërat do ecin mirë në punë.

Peshorja – Këtë javë do vazhdoni me rutinën tuaj për sukses profesional. Venusi do t’ju lidhë me njerëz të cilët duan ta shohin ata që ju arrini. Do jeni më optimist, me besim dhe shpresë për lidhjet romantike.

Akrepi – Ke ngecur? Këtë javë do mund të lini pas emocionet për të parë më qartë një situatë. Venusi do t’ju ndihmojë të kuptoni që kur di më shumë, bën më shumë. Nga e premtja do të jeni të fokusuar në energjinë e kënaqësisë dhe intimitetit.

Shigjetari – Këtë javë komunikimi juaj do jetë më seksi. Venusi do t’ju tregojë se ju duhet siguri emocionale që të kënaqeni. Nga e premtja do të shfaqni hapur një dëshirë romantike.

Bricjapi – Këtë javë do kuptoni që rolin e vlerave për të ndëruar besim. Venusi do t’ju sjellë kimi në ajër me dikë të kundërt nga ju. Nga e premtja konsideroni sigurinë emocionale si rezultat i rutinës suaj.

Ujori – Për mirëqënien tuaj duhet të shikoni edhe njëherë si po veproni. Venusi do t’ju ndihmojë që lidhjet t’i bëni më të shëndetshme. Nga e premtja do i tregoni botës aftësitë tuaja kreative dhe pasionet.

Peshqit – Është koha të ndani një histori tuajën. Të mërkurën do jeni me vetëbesim dhe Venusi do t’jua shtojë më shumë dhembshurinë ndaj të tjerëve. Nga e premtja do komunikoni mbi vlerat dhe sigurinë që të tjerët t’ju kuptojnë më qartë.