• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

‘Emmy Awards’, yjet e veshur më bukur në tapetin e kuq

Ashtu si çdo herë tjetër, edhe këtë vit ‘Emmy Awards’ mblodhi emrat më të njohur të televizionit dhe jo vetëm. Këtë vit shënohej 70-vjetori i ndarjes së çmimeve ‘Emmy’. Eventi u organizua në teatrin ‘Microsoft Theater’ në Los Angeles. Seriali i njour i zhanrit komedi-dramë ‘The Marvelous Mrs. Maisel’ arriti të fitonte 5 çmime ‘Emmy’ duke u renditur ndër prodhimet më të mira televizve. Në parakalimin në tapetin e kuq sigurisht që nuk mund të mungonte një përzgjedhje e të veshurëve më bukur dhe më keq. Të gjithë yjet botërorë ishin munduar që të sillinin një pamje të veçantë, megjithatë disa prej tyre arritën të tërhiqnin vëmendjen e të renditen ndër të veshurit më bukur. /revistawho.com

Claire Foy
Kristen Bell
Millie Bobby
Penelope Cruz
Regina King
Sarah Paulson
Scarlet Johansson