• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Emina Cunmulaj mbështet pasionin e vajzës së saj: Është një profesioniste

Emina Cunmulaj dhe dy vajzat e saj, kanë një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën. Ish-modelja shqiptare, e ka treguar se është një mama shumë e përkushtuar dhe gjithmonë gjendet pranë familjes së saj. Së fundmi, ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një video ku tregon se vajza e saj e madhe, Ella ka filluar të merret me arte marciale dhe Emina gjendet pranë saj për ta mbështetur. Vogëlushja shfaqet shumë e lumtur, duke vrapuar kudo nëpër sallë, ndërsa Emina shkruan: “Është një profesioniste që tani”. Kujtojmë se Emina është larguar nga modelingu prej vitesh tashmë, për t’ju dedikuar familjes së saj./revistawho.com