• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Emina Çunmulaj e prekur kujton ditët me nënën e ndjerë: Më mungon shumë…

Emina Çunmulaj ka rrëfyer shpeshherë se jeta pa nënën e saj ka qenë e vështirë dhe gjithmonë ja ka ndjerë mungesën. Sot në ditën e nënave ajo ka ndarë me të gjithë disa nga kujtimet më të bukura që ka me mamanë dhe familjen e saj. Emina ka treguar se fotot i ka gjetur në portofolin e nënës së saj, të cilat janë shkrepur rreth 10 vite më parë.

Emina ka publikuar edhe një foto me dy vajzat e saj dhe ka bërë një dedikim shumë emocionues për të ëmën e ndjerë. “Më mungon shumë nëna ime. Kjo ditë është e mërzitshme dhe e ëmbël për mua. Kanë ndodhur shumë gjëra që kur ti ke ikur, aq shumë sa që ti do ishe krenare të ishe pjesë e saj. E di që ti shikon gjithmonë poshtë për vajzat e mia, vëllezërit dhe motrën time, por më mungon shumë. Pjesa tjetër e mesazhit tim shkon për ty, dikush që është zënë me nënën, lini mbrapa krenarinë, bëhuni kurajozë dhe shkoni i jepni nënës suaj një përqafim, sepse më besoni disa momente nuk do mund të kthehen asnjëherë mbrapsht”, ka shkruar Emina.

View this post on Instagram

Happy Mothers Day 💛 “There is no love on Earth as powerful as a Mothers love” I miss my mom so much 💔 this day is a bother sweet day for me , there’s so much that happened since you’ve been gone , so much that you would have been proud of to see and watch and be part of . I know you are always looking down and watching over my girls and my brothers and sister but I really miss you so much ❤️ This other part of my message goes out to you , someone who got into a argument or a fight with their mother … put your pride aside , build the courage and go just go and give your mother a hug because believe me some moments will never be able to be taken back and you have a lifetime ahead to make up other amazing moments ❤️

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Kujtojmë se ish-modelja prej vitesh jeton në SHBA dhe ka krijuar një familje të lumtur me Sam Nazarian. /revistawho.com