• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme, Vetëm në WHO

Elvana të bardhën, Marina vjollcën, Lori të verdhën… Ne e dimë ngjyrën e preferuar të vajzave të njohura pa na i thënë fare ato

Instagrami ditët e sotme na tregon shumë për jetën e një personi e sidomos personazheve të njohur të publikut, që janë shumë aktive me postimet e tyre. Madje falë Instagramit kemi kuptuar dhe cilën ngjyrë të preferuar ka Lori Hoxha, Marina Vjollca, Jonida Maliqi, Alketa Vejsiu etj.

Ju do thoni po si? Ja mjafton të shihni se vajzat e përdorin shpesh një ngjyrë të preferuar si për shembull Elvana të bardhën, Klaudia Pepa ngjyrën rozë, Lori Hoxha të verdhën, Jonida Maliqi ngjyrën çiklamin, Fjoralba Ponari të zezën, Alketa Vejziu rozën apo Marina ngjyrën vjollcë.