• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Elvana rikthehet në ‘Instagram’ me një mesazh të rëndësishëm për të gjithë ndjekësit e saj

Ndonëse postimet në rrjetet sociale nuk i ka pasur të shpeshta kohët e fundit, Elvana Gjata ka zgjedhur që të ndajë së fundmi disa foto me një mesazh domethënës në llogarinë e saj.

“Askush nuk mund të ta mbyllë gojën. Fol”, shkruhet në fotot e këngëtares e cila mban në duar një poster.

Elvana ka zgjedhur një veshje në ngjyrë bezhë dhe një ‘look’ minimalist për këto foto duke ia lënë gjithë vëmendjen mesazhit që ka dashur të përcjellë.

Kujtojmë se disa ditë më parë figurat e njohura publike u bënë bashkë në një marshim të gjatë nga sheshi ‘Nënë Tereza’, i cili dënonte abuzuesit./revistawho.com

View this post on Instagram

Speak out!

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on