• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Elvana jep sinjalet, por vështirë të kuptohet se ç’po sajon kësaj here

Elvana Gjata po xhiron sërish, me shumë gjasa një klip të ri dhe veshja e look-u i saj në tërësi, morën shumë vëmendje sot. E veshur me një bluzë të gjerë sportive, syze dëbore dhe xhizme shumë të gjata të bardha, këngëtarja u shfaq trendy siç zakonisht e shohim. Çdo detaj kombinuar dhe stiluar nga miku i saj stilisti Valdrin Sahiti. Ndërsa flokët i ka lënë të lëshuara, dhe baluket i ka ngjitur në ballë. Në një nga videot ajo përkulet, duke performuar, e kërcyer.

A ju shkon mendja, çfarë mund të jetë duke përgatitur vetëm nga look-u?/revistawho.com