• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Elvana Gjata seksi edhe me kostum kombëtar…

Këngëtarja Elvana Gjata për festat e nëntorit ka qenë në Hamburg e shoqëruar nga Flori Mumajesi dhe nga Andy Gramm, bashkëpunëtor këta prej shumë vitesh.

Ajo ka postuar në rrjetin social Instagram dy foto ku tregon veshjen me motive kombëtare.
Për këtë veshje është kujdesur stilisti i njohur Valdrin Sahiti.