• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Elvana Gjata e egër dhe seksi

Elvana Gjata është duke publikuar çdo ditë foto nga seti i saj i fundit fotografik. Fotot janë realizuar në Amerikë dhe Elvana duket më në formë se kurrë. Këngëtarja është duke punuar në post produksion edhe me klipin e saj të fundit, i cili pritet të jetë gati në fillim të tetorit.

14355540_1346120705405986_819087461486694550_n image-88-478x450