• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Elvana Gjata “djeg” ‘Instagram-in’ me fotot nga Islanda, Loredana fansja më e zjarrtë e saj

 

Këngëtarja e njohur, Elvana Gjata, prej disa ditësh ndodhet në Islandë. Gjatë gjithë kohës, ajo ka ndarë me ndjekësit e saj vendet mahnitëse që ka vizituar.
Së fundmi ajo ka çmendur ‘Instagram-in’ me disa foto nga Laguna Blu në Islandë. Këngëtarja ka lënë fotot të flasin vetë, ndërsa kolegët e fansat e saj janë çmendur nga këto poza, duke e komplimentuar pafund Elvanën. Një ndër to ishte dhe reperja Loredana e cila ka komentuar fotot e këngëtares me disa emoji me zemra.
Mirëpo kjo nuk është hera e parë që reperja shpreh simpatinë për këngëtaren dhe muzikën e saj./revistawho.com