• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

Ellie Goulding nënë për herë të parë, bashkëshorti i këngëtares ndan emocionet me një foto

Ellie Goulding është bërë nënë për herë të parë. Këngëtarja 34-vjeçare mirëpriti fëmijën e saj të parë me bashkëshortin, Caspar Jopling, i cili ndau ditën e djeshme një foto duke treguar gjendjen e kĽngëtares dhe fëmijës. Jopling theksoi se familja e tij ishte e shëndetshme dhe ndiheshin shumë të lumtur, po aq sa dhe mirënjohës. Caspar e përfundoi foton duke thënë se gjithçka dëshiron në këto momente, ta shijojë momentet e ëmbla në privatësi larg vëmendjes së publikut.