• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ellen DeGeneres arrin në Londër në mënyrën më madhështore, zbulohet arsyeja e vizitës së saj

Ellen DeGeneres di si t’i bëjë të gjithë të flasin për të me mënyra nga më të ndryshmet. Së fundmi ajo është shfaqur në Londër më bashkëshorten e saj Portia dhe udhëtimi është realizuar me një helikopter duke i habitur të gjithë. Siç duket dëshira e tyre ka qenë ta bëjnë kthejnë udhëtimin në një xhiro të bukur dhe argëtuese. Nga ana tjetër mediat po përpiqen të zbulojnë pse dy personazhet e njohur të ekranit kanë udhëtuar drejt Londrës.

Ka zëra se arsyeja është vizita e moderatores së njohur tek Meghan Markle me rastin e ardhjes në jetë të Archie, por ende nuk ka një konfirmim zyrtar. Pritet në vazhdim të zbulohen detaje të tjera, deri atëherë shijoni fotot e Ellen me bashkëshorten të veshura stil dhe të qeshura në rrugët e Londrës. / revistawho.com