• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Elita Rudi shfaqet pa grim dhe ka një mesazh për ndjekësit e saj

Elita Rudi është shfaqur në formë perfekte edhe pasi solli në jetë djalin e parë të saj dhe shumë shpejt iu rikthye fizikut të periudhës para pritjes së ëmbël. Sot, moderatorja e ka nisur ditën duke publikuar një foto pa grim ku shfaqet shumë e ëmbël. “Për njerëzit që kanë qejf të më shohin më pa make-up”, shkruan ajo. Duket se Elita ka nisur pushimet dhe kjo foto është shkëputur nga momentet pranë detit dhe diellit.

Elita është një nga të paktët personazhe publikë që fotot pa grim i publikon kaq shpesh dhe nuk i kushton rëndësi komenteve nëse duket mirë apo keq në mënyrën më natyrale. / revistawho.com