• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Elita Rudi seksi në fotot e reja, ja çka humbur Dardan Berisha

Emri i Elita Rudit është lakuar edhe më parë në media për shkak të historisë së saj me basketbollistin Dardan Berisha, i cili me fotot e fundit të saj mund të jetë penduar për ndarjen. Modelja seksi ka realizuar një set fotografik për fotografin Veton Osmani. Fotot janë publikuar në rrjete sociale e menjëherë janë komentuar nga ndjekësit e modeles, e cila përveçse shfaqet seksi me rroba banjo është dhe në formë të mirë fizike.

e6

e2

e4

Leave a Reply