• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Elita Rudi më në formë se kurrë, 5 muaj pasi solli në jetë Zërin shkruan dy fjalë për trupin e saj

Elita Rudi ka publikuar pak minuta më parë dy foto ku në fokus është fiziku i saj dhe duket në formë perfekte. “Trupi im i dashur të dua. Ti më bëre nënë. 5 muaj pas lindjes”, shkruan ajo duke dhënë një mesazh shumë të bukur tek publiku femëror që e ndjek. Moderatorja solli në jetë 5 muaj më parë, Zërin, por në kaq pak kohë ajo është rikthyer sërish në formë të mirë fizike.

Sigurisht ndjesitë e saj lidhur me ndryshimet fizike, Elita i ka ndarë me ndjekësit në çdo etapë, duke përçuar mesazhe pozitive për dashurinë që duhet të ketë çdo femër pavarësisht ndryshimeve në periudha si ajo e mëmësisë. Moderatorja duket se po e shijon këtë periudhë në maksimum dhe plot vetëbesim. /revistawho.com