• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Elisabetta Canalis bëhet nënë e një vajze

Showgirl-i italian Elisabetta Canalis është bërë për herë të parë nënë. Pasditen e sotme ajo solli në jetë një vajzë. Ish- velina e “Striscia la notizia” njëherësh aktore dhe moderatore e ka pagëzuar vajzën e saj me emrin Skyler Eva. Menjëherë pas përhapjes së lajmit për lindjen e Elisabetta-s, në rrjetet sociale u publikua edhe fotoja e parë e të porsalindurës. Bebja shfaqet në krahët e të atit Brian, ndërkohë që pritet dhe një foto e mami Eli-t.

12087795_1029055067146466_2861683802140808253_o