• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

EKSKLUZIVE/ Pirro Çako sërish beqar, ndahet nga e dashura Sisi (FOTO)

Pirro Çako me partneren e tij Sisilia mësohet të mos jenë më bashkë. Prej kohësh çifti nuk shihej më në shoqërinë e njëri-tjetrit në festa dhe aktivitete të ndryshme, por veç e veç, secili në shoqërinë e miqve të tyre. Kjo na bëri të dyshonim se diçka nuk shkonte mes tyre dhe pyetëm burime të afërta pranë çiftit të cilët na konfirmuan ndarjen duke mos dhënë asnjë arsye. Pirro Çako ka preferuar që këto kohë të tërhiqet dhe muzika./ revistawho.com

15032761_1242242072517170_8740398183686014219_n