• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

EKSKLUZIVE / Olta Gixhari është shtatzënë

Olta Gixhari është shtatzënë… Biondja bombë e kinemasë dhe teatrit shqiptar, që prej kohësh ka nisur një jetë të re në Spanjë do të bëhet nënë. Burime për ‘revistawho.com’ bëjnë me dije se Gixhari i ka kaluar tashmë javët e rrezikut, por shtatzëninë ka zgjedhur ta mbajë vetë jashtë vëmendjes së medias. E angazhuar së fundmi në biznes dhe lumturisht e dashuruar me partnerin e saj, Olta Gixhari do të bëhet për herë të parë mama brenda pak muajsh.

Zërat që qarkullojnë prej kohësh për një shtatzëni të mundshme u konfirmuan sot nga dy miqtë e saj të ngushtë Olti Curri dhe Eni Shehu, të cilët përmes një story në instagram e kanë ngacmuar Gixharin mbi ardhjen në jetë të fëmijës. “Who” i uron shtatzëni të mbarë aktores së dashur! / revistawho.com