• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Vetëm në WHO

EKSKLUZIVE / Mbyllet “Jo vetëm modë”, Floriana Garo ikën nga Shqipëria

Prej 5 sezonesh, Floriana Garo ka shoqëruar fundjavat e shqiptarëve me programin “Jo vetëm modë”, që erdhi përmes “TV Klan” si një revistë televizive ku i gjeje të gjitha, nga intervistat me personazhe të famshëm, tek destinacionet e reja, projektet e bamirësisë, këshillat e ekspertëve dhe gjithçka lidhej me stilin e jetesës. Por duket se këtij kapitulli shumë të rëndësishëm në jetën e moderatores bukuroshe i erdhi fundi, – shkruan ‘revistawho.com’. Pas një lidhjeje 1-vjeçare në distancë me avokatin Enis Daci, Floriana ka vendosur të provojë Zvicrën, vendin ku do të jetojë tani e tutje, por pa e humbur përgjithmonë lidhjen me Shqipërinë.

Burime pranë saj, tregojnë për ekskluzivisht ‘revistawho.com’ se ky është sezoni i fundit i Florianës në krye të “Jo vetëm Modë”, në të cilin për 5 vite bëri si autoren ashtu edhe moderatoren… Pas pushimeve verore, pritet që Garo së bashku me gjysmën e saj të fluturojë drejt Gjenevës ku do të nisë një kapitull të ri. Prezantuesja që mban mbi krye edhe kurorën e miss-it, shpalli krejt papritur fejesën në qershor të këtij viti. / revistawho.com