• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Ejlyl në mëshirë të fatit, a do shpëtojë ajo? Këtë javë në “Lule të vetmuara”

Mesude gjen forcën për tu çuar në këmbë dhe për të marrë hak. Ajo plagos me thikë Kemalin ndërsa ky i fundit bie në koma. Të gjithë të shqetësuar presin zgjimin e Kemalit për të mësuar vendndodhjen e Ejlylit. Songyl dhe Gynej martohen por ky vendim sjell shumë tension. Sadullah e mohon Songylin si vajzën e tij ndërsa Selen nuk e pranon martesën e Gynejit. Kur policia humb shpresat për gjetjen e Ejlylit, Kemal zgjohet. Ai i mashtron të gjithë duke e lënë Ejlylin në mëshirë të fatit. Ejlyl e uritur dhe pa asnjë shpëtim, nuk ka më besim se do arrijë t’ja dalë. A do të mund të shpëtojë ajo? Na mbetet ta mësojmë këtë javë me episodet e reja çdo pasdite ora 16:10 në TV Klan./revistawho.com