• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Eh gocat”, Amarda tregon me një video se si i është përveshur punëve Sia e vogël

 

Ditët e fundit duket se të gjitha vajzat i janë përveshur punëve në shtëpi, pas vetizolimit dhe qëndrimit të gjatë në të njëjtin vend.
Kështu duket se ka vepruar dhe e vogla e moderatores Amarda Toska, Sia, e cila ka vendosur të pastrojë dyshemenë.
Ka qenë Ami ajo e cila ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet e vogla duke sistemuar vendin.
“Ehh gocat..Sia dashuria”, ka shkruar Toska krah videos ku shfaqet vajza e cila po shijon qëndrimin në shtëpi me këto punë.
Me siguri kjo është pamja më e ëmbël e ditës për Amin, e cila sheh se si e vogla e saj kalon kohën në ambientet e shtëpisë./revistawho.com