• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Egla Harxhi publikon foton e parë të djalit, zbuloni si duket Luçifer

Ish-miss Albania, Egla Harxhi është bërë nënë për herë të parë në fillim të këtij viti me partnerin e saj Alexander de Baseville dhe djalin e pagëzoi me emrin Luçifer. Shumë e lumtur për këtë ndjesi që po provon, ajo ka zgjedhur ta mbajë larg vëmendjes mediatike të voglin. Shumë pak foto të tij kanë qarkulluar online, ndërsa sot është vetë Egla ajo që ka ndarë me të gjithë një foto të mirfilltë të Luçifer. Një fëmijë i bukur dhe i shëndetshëm duket në foton e publikuar vetëm pak minuta më parë nga ish-miss Albania.

Kujtojmë se Egla ka qenë në qendër të medias për një kohë të gjatë për marrëdhënien e saj me parnerët Ale dhe Alesia./revistawho.com