• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Edhe pas ndarjes nga Dua, Isaac ruan shumë dashuri për shqiptarët

Çifti Isac Carew dhe Dua Lipa bënë bujë në media pasi lidhje e tyre ishte ndër më të komentuarat, por Dua ka zgjedhur dikë tjetër tashmë për të qenë e lumtur.
Ajo ka krijuar një lidhje me modelin, Anwar Hadid, vëllain e motrave të famshme, Gigi dhe Bella Hadid.
Ndërkohë Isaac është përqëndruar më shumë tek profesioni i tij, e mesa duket librat e tij të kuzhinës kanë arritur deri në Kosovë.
Isaac ka ripostuar foton e një vajze që ka blerë librin, duke e shoqëruar me simbolin e shqiponjës dhe ka treguar se ka ende respekt e dashuri për shqiptarët.
Isacc gëzon famë ndërkombëtare dhe vazhdon të investojë akoma dhe më shumë në karrierën e tij si një nga kuzhinierët më të famshëm.