• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Edhe Lori si të gjithë shqiptarët: Pas kafesë vazhdojmë me punët e tjera

 

Me postimet e ndryshme në ‘Instagram’ Lori ka treguar se ka nisur pushimet. Me fotot nga i njëjti vend me Sarën ka treguar dhe se shoqërohet nga motra e saj duke i kaluar ditët e fundit të nxehta të gushtit me një nga njerëzit më të rëndësishëm, siç e ka quajtur ajo.
Duke postuar nga mëngjesi, dreka apo darka, Lori na tregoi se kur vjen puna tek gjumi apo tek momenti i parë sapo zgjohesh, gjëja e parë që do shijojë është kafeja. Pastaj gjithë punët e tjera.
“Të pijmë njëherë kafen, pastaj”, ka shkruar Lori duke nënkuptuar se si të gjithë shqiptarët, edhe ajo gjënë e parë për të cilën merakoset është kafeja.
Dhe kujt do i ndodhte ndryshe sapo zgjohet nga gjumi në fakt?!/revistawho.com