• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Edhe ‘chef’, edhe partner ‘cool’, edhe babi i ëmbël… Ç’doni më shumë nga Alfio

Dikush e ka gjetur kohën të jetë ‘chef’ siç duhet, partner ‘cool’ dhe një baba shumë i ëmbël. Po flasim për Alfion, i cili në kohën e lirë, e ka gjetur ilaçin e frymëzimit dhe lumturisë që e motivon për më shumë arritje.

“Ja dy zemrat e mia që më japin frymëzim dhe lumturi çdo ditë”, ka shkruar Alfio në foton ku shihet përkrah Noahs dhe Fatmës. Epo s’kishte se si të ishte ndryshe, familja mbetet në çdo moment dashuria më e madhe dhe impenjimi më i bukur për çdokënd që gjendet pranë njerëzve më të shtrenjtë të tij./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani)