• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E zeza gjithmonë zgjedhja e duhur, femrat e showbiz-it shqiptar të ‘fiksuara’ pas saj

E zeza është gjithmonë në modë, elegante dhe shik. Nëse flasim për veshjet më esenciale që çdo vajzë duhet të ketë në dollapin e saj, padyshim që një veshje e zezë do të qëndronte në krye. Konsiderohet si ngjyra e cila të krijon lehtësi në kombinim, mjafton një aksesor i thjeshtë i cili qëndron këndshëm më të zezën që ju keni veshur dhe do të tërhiqni vemëndjen që ju nevojitet. Me pak fjalë kjo është ngjyra e cila bën bashkë të gjithë njerëzit, të famshëm ose jo. Më poshtë po ju paraqesim disa nga vajzat ‘showbiz-it’ shqiptar të cilat e bëjnë të zezën të duket më shumë se një ngjyrë./revistawho.com

Arbana Osmani

Armina Mevlani

Argjentina Ramosaj

Bleona Qereti

Irena Kita

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

Luana Vjollca

Ronela Hajati

Xhensila Myrtezaj