• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Modë

E veshi pas Ponit dhe Jennifer-it, ja sa kushton fustani i Arbanës sonte

E veshur me një fustan ngjyrë vishnjë material latex, Arbana padyshim që shkëlqen sot si çdo herë. Por ne bëmë një kërkim të shpejtë dhe zbuluam se ky fustan i dizenjuar nga “House of CB” kushton 156 euro, një shumë kjo relativisht e ulët krahasuar me fustanet e veshura gjatë mbrëmjeve të tjera. Këtë fustan e ka veshur Poni e para në setin fotografik të realizuar në dhjetor me Pirro Beatin, me përzgjedhjen e stilistit Niko Komani. Gjithashtu këtë fustan e ka veshur edhe Jennifer Lopez më vonë. Sigurisht që kjo është koiçidencë dhe të trejave u shkon shumë, por ditën e sotme sytë janë nga Arbana./revistawho.com