• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E turbulluar, Beatrix i kërkon falje Borës

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” ka mbërritur sot dhe një letër nga mamaja e Beatrix, e cila iu drejtua së bijës duke i thënë se bekimin e saj e merr vetëm nëse Donaldi ngre zërin dhe thotë që ka lënë pas të shkuarën.

Ajo i kishte shtuar se nuk kishte pse mbante gabimet e të tjerëve. Sakaq e prekur nga e gjithe situata dhe nën presionin e letres së mamit dhe opinioneve të drejtëpërdrejta, por edhe të ashpra të dy opinionisteve në studio që i sugjeruan të kërkonte falje, Beatrix i kërkoi të falur Borës.

“Duhet t’i kisha hedhur hapat më avash”, ka pohuar Beatrix pas situatës së sotme të krijuar në spektakël./revistawho.com