• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme, Moti

E shtuna premton për mirë: Ja si do të jetë moti në Shqipëri

Dita e sotme do kushtëzohet nga mot i kthjellët dhe me vransira kalimtare. Temperaturat do e arrijnë maksimumin e tyre deri n 13 grad celcius, ndërsa minimumi që do arrihet gjat ëmbrëmjes do të jetë 9 gradë celcius. Megjithëse do jetë ftohtë kjo e shtunë nuk do ketë reshje shiu dhe erë, kështuqë do të jetë më e lehtë për të levizur dhe shëtitur me rastin e ardhjes së fundjavës.

Nga nesër do nisin sërish reshjet e shiut të cilat do zgjasin deri të mërkurën e javës që vjen./revistawho.com