• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E pyesin pse nuk kthehet brune, Afërdita Dreshaj ka një aryse të fortë pse nuk e bën këtë ndryshim

Ndonëse këto ditë ka treguar se është marrë vetëm me stërvitje së bashku me familjarët e saj, Afërdita Dreshaj ka vendosur së fundmi të ndajë pak nga koha me ndjekësit në ‘Instagram’ duke iu përgjigjur pyetjeve të tyre.

Mes tyre ka dalluar ajo se pse modelja nuk i kthente flokët në ngjyrë kafe.

“Burri im nuk më ka qejf brune”, ka shkruar Dreshaj krah fotos ku shfaqet me këtë “look” disa vite më parë. Jakub është kujdesur që dhe në këtë hapësirë të Afërditës me fansat t’i lërë një koment gjysmë shqip dhe gjysmë anglisht duke i shkruar “Fytyrë e bukur”.

Ashtu siç duket dhe nga postimet dyshja është duke kaluar periudhën më të mirë pranë njëri-tjetrit teksa stërviten, darkojnë dhe argëtohen bashkë.