• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

E pyesin për Butrint Imerin, Kiara Tito: Nuk më pëlqen ta përmend, i ka humbur vlera

Përpos moderimit, Kiara Tito dhe LiesaHaxhiasllani së fundmi kanë hapur edhe një kanal në YouTube ku shpërndajnë video të ndryshme me ndjekësit e tyre. Vajzat kanë qenë të ftuara një natë më parê në “Soiree” dhe Jonida e ka pyetur Kiarën si mund ta arrijë Liesa famën e saj, nëse duhet të ketë një lidhje me një personazh të njohur publik, duke ju referuar lidhjes së Kiarës me Butrintin.
“Skandalet po pjesa e showbizit, e portale vetë jep një farë popullariteti dhe këtë më duhet ta pranoj”, është shprehur Kiara. Më pas moderatorja e ka pyetur hapur nëse lidhja e saj me Butrint Imerin ka ndikuar në famën e saj.
“Nuk më pëlqen ta përmend pasi është përfolur aq shumë sa tani i ka humbur edhe vlera”, është përgjigjur më tej Kiara Tito.