• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

E patë eklipsin e diellit sot? Edhe nëse jo, ja si na ndikon sipas shenjave

Sot në orën 1 të drekës, kush jeton në skajet veriore ishte dëshmitar i një eklipsi të diellit, sigurisht duke përdorur syze për ta parë. Nga ana astrologjike ky moment do jetë vendimtar për ata që kanë profesion kreativë dhe ka shumë gjasa të realizojnë shpikje.

Do jeni shumë të qetë dhe të qartë mendërisht sepse do keni favorizimin e universit. Ata që janë në shenjat e Binjakëve, Virgjëreshës, Peshores, Peshqve dhe Shigjetarit do të ndikohen shumë nga eklipsi. Ndërsa më pak do preken Luanët, Gaforrja dhe Dashi. Edhe Ujorët do shkëlqejnë në nivel kreativ. Bricjapi do i japë përgjigje një pyetjeje të vogël që e ka munduar. Ndërsa Akrepi dhe Demi do preken nga eklipsi në nivel ekonomik./revistawho.com