• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

 E patë çfarë kishte në dhëmbin e Rita Orës? Këngëtarja supersticioze në çdo detaj

Rita Ora, e ftuar në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Brit Awards 2018” që u mbajt në Londër, ka shkëlqyer me veshjen dhe performancën e saj.
Por nga detaje të veshjes apo aksesorë të veçantë kuptojmë se Rita është shumë supersticioze.
A i patë dhëmbët e Ritës? Në njërin prej tyre këngëtarja kishte vendosur një nusepashke për ti sjellë fat.


Ndërkohë në qafë mbante një varse me shenjën e syrit, e cila zakonisht mendohet se largon syrin e keq. Çdo gjë e bardhë! Këngëtarja zgjodhi të vishej me të bardha si gjatë parakalimit në tapetin e kuq, ashtu edhe gjatë performancës.
Duket se funksionoi, të gjitha detajet e kanë larguar syrin e keq sepse artistja shqiptare ka shkëlqyer duke na bërë të gjithëve krenar.