• youuinsttaaffccbb
TEST
Lajme

E para që vrapoi t’u vërë gërshërët flokëve është Jonida

Para pak orësh ju treguam për trendin më të ri të flokëve që kërkon baluke. E para që guxoi të luajë me gërshërën është Jonida Vokshi. Aktorja është shfaqur në videon e fundit me baluke të prera dhe flokët e drejta teksa ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit.

“Gjeni ndryshimin”-shkruan Jonida krah videos, po ndryshimi është mëse i dukshëm dhe tani na hapi punë. Mos na thoni, që edhe ju nuk po mendoni të prisni baluket?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial)