• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“E pafshim njëri-tjetrin kështu”, Enca uron ditën e verës me foton më të “nxehtë”

 

Këngëtarja e njohur e ‘showbiz-it’ shqiptar, Enca ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ një foto ku shfaqet në mes të detit duke shijuar rrezet e diellit. Siç duket artistja është kthyer pas në kohë me këtë pamje, e cila e ka bërë edhe më shumë nostalgjike.
“E pafshim njëri-tjetrin sa më shpejt kështu. Gëzuar ditën e verës”, ka shkruar Enca krah postimit më të fundit në ‘Instagram’.
Komentet dhe pëlqimet e ndjekësve kanë qenë të shumta, teksa të gjithë janë duke shpresuar që ditët e vështira të kalojnë sa më shpejt dhe të gjithë të mund t’i kthehen normalitetit dhe angazhimeve të zakonshme të tyre./revistawho.com