• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E njihni vogëlushen në foto? Është një nga vajzat më të sukseshme të skenës  

Vitet kalojnë dhe ne ndryshojmë, por disa tipare fizike apo karakteriale qëndrojnë njësoj. Në rrjetet sociale ka qarkulluar fotoja e një vogëlusheje që sot është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për këngëtaren Dafina Zeqiri, një vajzë e vogël, me quka dhe formën karakteristike të syve e cila e identifikon edhe  sot pavarësisht ndryshimeve apo ndërhyrjeve që këngëtarja mund të ketë kryer.

Prej disa kohësh Dafina është vendosur në Amerikë prej ku po zhvillon karrierën e saj muzikore.\revistawho.com