• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E mbushur me merimanga gjigande, Kim Kardashian ndan me ndjekësit pamjet e frikshme nga shtëpia e saj

Kim Kardashian është shumë aktive në rrjete sociale, ku përveç provimeve të projekteve të saj, publikon dhe shumë momente nga jeta private. Ditën e sotme, ajo ka ndarë me ndjekësit disa pamje të frikshme nga shtëpia, e cila ishte e mbushur me merimanga gjigande. “Nuk do fle e qetë duke ditur se këto merimanga kanë qenë në garazhin tim”, ka shkruar ajo në një prej videove ku dukej vetëm 1 e tillë. Në videon e dytë ajo ka zbuluar një pamje ku duken 3 merimanga të mëdha dhe ka shkruar se kjo kishte ndodhur mbrëmjen e kaluar. Ka ndodhur dhe shumë herë të tjera që Kim është gjendur në një situatë ‘të vështirë’ me insekte të tilla, gjë që sërish e ka bërë të ditur në rrjetet e saj sociale./revistawho.com