• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

E mbani mend Nihalin nga ‘Dashuri e ndaluar’? Tashmë ajo është fejuar dhe fotot e festës janë një çmenduri

Telenovela turke ‘Dashuri e ndaluar’ u kthye në një nga më të pëlqyerat për shqiptarët para disa viteve, kështu që të gjithë e njohin Nihalin, një nga personazhet kryesore. Emri i saj i vërtetë është Hazal Kaya dhe pas një lidhjeje shumë vjeçare me Ali Atay, më në fund ato kanë shpallur fejesën e tyre. Ceremonia ishte diçka e thjeshtë, vetëm me personat më të afërt dhe familjarët. Sipas mediave turke, dasma e tyre do të vijë shumë shpejt. Çifti po bën gati ftesat dhe dasma mund të ndodhë në 6 shkurt 2019. Pas festës se fejesës, Hazal dhe mikeshat e saj bën një festë tjetër private./revistawho.com